Select Language

Kalite Politikamız

Kemiteks Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1993 yılından beri öncelikle tekstil sektörü için pigment pasta, kullanıma hazır pat ve yardımcı kimyasallar üretmektedir. 2009 yılı itibariyle de yeni faaliyet alanımızda hem mevcut pigment tesisinin kapasitesi artırılmış hem de yeni Polimer Emülsiyonları tesisimiz devreye alınarak , kimya endüstrisine bağlayıcı üretilmeye başlanılmıştır.

KEMİTEKS, gelişen teknolojileri yakından izleyerek müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda ilk defada hatasız ve ekonomik pigment pasta , kullanıma hazır pat, baskı yardımcı kimyasalları , tekstil yardımcı kimyasalları , bağlayıcılar ve disperse - reaktif boya sunmayı amaç edinmiştir.

Bu amaca ulaşmak için; kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanarak sektörde teknoloji lideri olmayı, pazar payını arttırmayı ve rekabet üstünlüğünü sürekli elde tutmayı vazgeçilimez bir hedef olarak belirlemiştir.

KEMİTEKS bu amaçları başaracak çalışanlarının işteki mutluluklarını vazgeçilmez bir gereklilik olarak görür.Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmak için; çalışanlarının beceri ve teorik bilgiler edinmelerine odaklanmıştır.

Ürün ve proseslerimizi geliştirecek, çevreye duyarlılık konusunda itina gösterecek ve belirlediğimiz politikanın etkin bir şekilde uygulanması ve başarılması için kalite yönetim sistemi şartlarına uyacak ve sürekli geliştireceğiz.

Firmamızın bu amaçlar doğrultusunda çalışacağını taahüt ederim.

GENEL MÜDÜR
Öner TAŞ