Select Language
KEMİTEKS® farklı endüstriler için Polimer Emulsiyonları, Pigment Dispersiyonları ve Özel Kimyasallar üretir.

POLİMER EMÜLSİYONLARI

KEMITEKS® polimer emülsiyonları alanındaki faaliyetlerini, Türkiye’nin en büyük tesisleri arasındaki üretim sahasında yaygınlaştırmaya, büyütmeye devam etmektedir. Yeterli altyapı ve donanıma sahip, çevre duyarlılığı yüksek tam otomatize üretim tesisiyle başlangıç kapasitesini 3 katına çıkararak yıllık 35.000 ton/yıllık üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Detay >

PIGMENT KARIŞIMLARI

KEMİTEKS® 1993 yılından beri tüm tekstil uygulamaları ve elyafları için olduğu kadar iç – dış cephe boyaları, baskı mürekkepleri, kağıt, lateks, ahşap boyaları, sünger ve sabun renklendirme uygulamaları için pigment dispersiyonları geliştirmekte, üretmekte ve pazara sunmaktadır.

Detay >

TEKSTİL PİGMENT, BOYALARI

KEMİTEKS®tekstil baskı ve boyama endüstrisi için su bazlı pigment dispersiyonları üretmekte ve pazara sunmaktadır. Pigment dispersiyonları tekstil endüstrisinin yanısıra, reaktif ve dispers boyalarının yanında diğer sektörlerde de yaygın biçimde kullanılmaktadır.

Detay >

DİJİTAL INK (MÜREKKEPLER)

KEMİTEKS® dijital tekstil baskı endüstrisi için müşterilerine geniş renk paletinde dijital mürekkepler sunmaktadır. Bu mürekkepler pamuk, ipek ve polyester gibi bir çok elyaf tipi üzerine baskıya uygun olup tüm baskı kafa teknolojileriyle uyumludur. Ürün gamında dijital reaktif baskı ve dijital dispers, pigment baskı mürekkepleri vardır.

Detay >